ПЕРЕЛІК ПЛАТНИХ ВИДІВ ПОСЛУГ які виконуються та надаються Київським науково-методичним центром по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій (КНМЦ) юридичним і фізичним особам

 1. Реалізація квитків до музеїв та постійно діючих виставок, що є структурними підрозділами КНМЦ, та надання платних послуг населенню, а саме: вхідний квиток, оглядова та тематична екскурсія, відео та фотозйомка, індивідуальна екскурсія з фото та відеозйомкою.
 2. Надання методичної допомоги, консультацій, підготовка висновків, рекомендацій, звітів з питань збереження нерухомих об’єктів культурної спадщини та рухомих предметів, пов’язаних з нерухомими об’єктами культурної спадщини.  А саме:

Вартість послуг розраховується за окремими кошторисами. Довідки за телефоном: (044) 425-21-96

 1. Надання фізичним та юридичним особам письмових історичних, аналітичних, тематичних довідок, висновків щодо нерухомих об’єктів культурної спадщини.  А саме:
  • підготовка коротких історичних довідок та історико-архітектурних довідок на об’єкти культурної спадщини;
  • виготовлення актів візуального огляду технічного стану.
 1. Розроблення науково-проєктної документації та підготовка рекомендацій щодо ремонту та реставрації нерухомих об’єктів культурної спадщини.
 2. Розроблення науково-проєктної документації з визначення меж територій пам’яток.
 3. Розроблення науково-проєктної документації з визначення меж і режимів використання зон охорони пам’яток.
 4. Проведення відповідних досліджень щодо розміщення, будівництва, капітального ремонту та реконструкції об’єктів містобудування, які можуть позначитися на стані об’єктів культурної спадщини міста Києва (“Оцінка впливу об’єкта проектування на об’єкти культурної спадщини та оточуюче історичне середовище міста”).
 5. Підготовка рекомендацій щодо програм та проєктів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, будівельних, меліоративних, шляхових, земляних робіт на землях історико-культурного призначення.