Київський науково-методичний центр
по охороні, реставрації та використанню пам`яток історії, культури і заповідних територій

Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури і заповідних територій (далі – КНМЦ) створено у 1997 році, як основну фахову міську установу для виконання провідної ролі з охорони та збереження об’єктів культурної спадщини, єдину науково-дослідну,  культурно-освітню установу, яка підпорядкована Департаменту охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

У складі Центру з 1998 р. існує структурний підрозділ – Державний історико-архітектурний заповідник «Стародавній Київ».

КНМЦ – це велика команда професіоналів і досвідчених спеціалістів, що допоможе Вам зорієнтуватися у світі проектування, будівництва та бережливого ставлення до культурної спадщини нашого чудового міста.

Наше основне завдання полягає в практичному вирішенні проблем охорони об’єктів культурної спадщини і розвитку міста як сучасної європейської столиці, що поважає своє минуле і розвивається на зустріч майбутньому!

Кадровий, технічний та інтелектуальний потенціал установи дозволяє виконувати завдання будь-якої складності з урахуванням вимог законодавства у сфері охорони культурної спадщини.

КНМЦ Київський науково-методичний центр