Анонс виставки, що незабаром відкриється у виставковому залі музею «Кам’яниця київського  війта», хочеться розпочати словами Огюста Ренуара: «Якщо картину можна пояснити, це вже не мистецтво». І хоч це визначення класика стосувалося художньої творчості в широкому розумінні, але стосовно виставки «Архітектурна абстракція» воно особливо доречне. Адже йдеться про мистецтво, яке не має очевидних посилань до реальної образності, не має впізнаваної подібності з природними  об’єктами, яке ґрунтується не на точності фіксації спостережень, а на змістовності глибокого синтезу форм. Отже, йдеться про мистецтво, розуміння якого вимагає включення інтуїції художнього мислення.

Цього разу свій творчий потенціал демонструватимуть майбутні архітектори, вихованці Київського  університету будівництва  і архітектури. Сьогодні їх прізвища, як то кажуть, не на слуху, але завтра можуть стати знаковими  для широкої української аудиторії, а може, й не тільки української. Нині вони тільки починають своє духовне і творче сходження від однієї евристичної миті до іншої. Але цей початок дуже переконливий – яскравий, талановитий і впевнений.

Якщо ви налаштовані занурюватися в езотеричні таємниці Всесвіту через контрапункт прямолінійної геометрії чи імпровізаційної живописності, якщо вас здатна зацікавити  вишукана світло-тіньова гра об’ємної паперопластики  чи самодостатність кольорових аур – ця виставка для  вас.

Відкриття виставки відбудеться 24 листопада, в п’ятницю, о 16  годині.

Відвідання виставки безкоштовне.

Графік роботи виставкового залу:

Середа – п’ятниця  –  з 11год до 15 год.

Субота- неділя       –  з 11 год до 17 год.

Понеділок-вівторок   – вихідні дні.