Мій Київ. Живопис Андрія Вишинського

Музей «Кам’яниця київського  війта» запрошує киян і гостей столиці відвідати виставку «Мій Київ. Живопис Андрія Вишинського».

Виставка презентує  київську архітектуру і ландшафти в оптиці художника, що тонко відчуває магію й особливу атмосферу живого організму міста, що вічно змінює, вічно  оновлює своє архітектурне «вбрання» під доторком таланту не одного покоління будівничих.

Архітектурний  мотив  – тема невичерпна. Гармонія образів міста в таємниці своїх сполучень відкривається кожному по-різному. Київські краєвиди Андрія Вишинського – чи в сучасних ритмах і формах, чи в звучанні вікових констант, вночі і вдень, влітку і взимку, в широких панорамах і індивідуальних «портретах» – сприймаються не випадково вихопленими фрагментами, а цілісним гармонійним мікросвітом, що відбиває внутрішній лад неординарної особистості автора – успішного архітектора, засновника власної творчої майстерні, викладача, доцента Київського національного університету будівництва і архітектури. Малювання для нього не просто захоплення, це неодмінна складова професії. Пристрасть, яка не зраджує його впродовж всього творчого життя.

Любов митця до Києва не позірна. Відрефлексований ним світ, попри чисто живописні якості, притаманні його таланту, є баченням людини, яка відчуває велику відповідальність бути причетною до історії і культури не просто міста, а явища на семи дніпровських пагорбах з усіма ознаками вічності.

Відкриття виставки відбудеться 15 вересня о 17  годині.

Відвідання виставки безкоштовне.

Графік роботи виставкового залу:

Середа – п’ятниця  –  з 11год до 15 год.
Субота – неділя  –  з 11 год до 17 год.
Понеділок – вівторок  –  вихідні дні.