У довгих тінях нинішньої війни часом довоєнні теми здаються несуттєвими і тривіальними, а все людське – не вічним і не абсолютним. Любов, ліричний пейзаж, краса природи, над якими, як  над трампліном, в  усі часи злітала творча уява художника, якось природно  і закономірно зайшли за лаштунки актуальності, поступившись місцем пафосу трагедії, патріотизму, нескореності.

І все ж, заходячи на виставку традиційного пейзажу чи натюрморту,  ми відчуваємо, як вони опановують наші страхи і тривоги, як  вони перемагають нашу зневіру і відчай, як  схоплена художником однісінька мить буття збуджує в нашій душі самоцінні образи і відчуття зі знаком оклику.

З доробком саме такого художника зможе познайомитися київський глядач у музеї «Кам’яниця київського війта» на виставці «Земля нескорених».  Юрій Базавлук, заслужений художник України, переймається життєво важливими для кожного українця в  воєнних реаліях смислами. Його чудові довершені, як кристал, твори  допомагають шукати і знаходити щасливі провістя не у екстрасенсів чи мольфарів,  а в самому собі,  у мудрій  і життєствердній красі української землі, яку віками облягали вороги та так і не змогли доскочити своїх замірів.

Виставка відкривається 15 лютого , в четвер, о 16 год.

Графік роботи виставкового залу:

Середа – п’ятниця – з 11год. до 15 год.

Субота – неділя – з 11 год. до 17 год.

Понеділок-вівторок – вихідні дні.

Відвідання виставки безкоштовне.