Незабаром у виставкових залах Музею «Кам’яниця київського війта» відкриється виставка  «Тріада», на якій буде представлено живопис трьох київських зодчих Віктора Кудіна, Юрія Лосицького і Володимира Приймака. Всі  троє практикуючі архітектори. Всі троє успішні бізнесмени, що  мають свої творчі майстерні  і значний доробок у професійній сфері. Для всіх трьох так звана тріада Вітрувія – міцність, користь, краса – не пустий звук, а основоположні принципи творчості і, вочевидь, світосприйняття.  І всі троє нерозлучні з пензлем і палітрою, що стали  невід’ємним інструментом їх самовизначення.

Світ цієї виставки – архітектура, світська і культова, в безкінечних ракурсах і освітленні, у розмаїтті форм і об’ємів. Годі говорити, що  архітектурний об’єкт у інтерпретації фахового архітектора має очевидні переваги в порівнянні з архітектурними мотивами живописців чи графіків. Бо так, як відчуває душу і плоть архітектури зодчий, мабуть, не відчуває ніхто. А коли  зодчий оперує  не тільки відчуттям, а й професійним вмінням втілити ці відчуття у зоровий образ, народжуються по-справжньому мистецькі твори.

Експозиція відкриється напередодні щорічного Міжнародного дня пам’яток і визначних  місць,  коли вся прогресивна громадськість об’єднується довкола проблем популяризації і  збереження культурної спадщини. У цьому контексті «портрети» і панорамні краєвиди українських, часто знакових пам’яток минулих епох в рефлексії наших експонентів сприймаються своєрідним медіатором традиції, культу предків, а отже, засобом вираження зв’язку часів. Окрім  насолоди від споглядання вишуканих пропорцій і ідеальних гармоній форм, виставка  спонукатиме до роздумів над мірою минулого в нашому теперішньому і тим теперішнім, яке варто передати майбутньому.

Виставка функціонуватиме з 14  квітня по 14 травня 2023 року.

Адреса музею: Київ, вул. Костянтинівська 6\8. Їхати: Метро «Контрактова площа».

Графік роботи виставки:
Середа – П’ятниця – з 11 до 15 год.
Субота -Неділя – з 11 до 17 год.
Вихідні дні: понеділок, вівторок
Вхід на виставку вільний.