У музеї «Кам’яниця київського війта» відкрилася виставка «790 Кропивницький – Київ».
На виставці представлені роботи молодого художника Андрія Месюра, вихованця й співробітника кафедри живопису Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.
Назва виставки – це назва поїзду, котрий сполучає рідне місто автора – Кропивницький, де він народився й виріс та де живуть його батьки, з Києвом, що його виплекав і наснажив як митця. Таким чином, обидва міста є ключовими в творчій долі художника і явно чи опосередковано відображені в його роботах. Це і чудернацькі навчальні постановки, виконані на старших курсах в стінах Академії, що на Вознесенському узвозі в серці столиці, і невибагливі краєвиди двору батьків Андрія. Поїзд же виступає провідником між цими двома світами: Кропивницьким як місцем домашнього затишку та Києвом як місцем напруженої творчої праці. Тому-то його образ не лише представлено на виставці, а й висвітлено в її назві.
Невипадковим є й місце проведення виставки саме в Кам’яниці київського війта, що на Подолі – в старому центрі Києва. Києва, який не лише радо прийняв і виховав кропивничанина Андрія Месюра, як і багатьох інших мрійників, а й прихистив.
Тож запрошуємо на оглядини двох світів художника, об’єднаних одним маршрутом – «790 Кропивницький – Київ».
Відкриття виставки відбудеться 27 червня о 16.30.

Графік роботи виставкового залу:
Середа – п’ятниця – з 11 год. до 15 год.
Субота – неділя – з 11 год. до 17 год.
Понеділок-вівторок – вихідні дні.
Відвідання виставки безкоштовне.